Te koop een lieve betrouwbare dressuur merrie
Guliette (Uphill x Cabochon) is bij ons geboren en als veulen al een lief, mensgericht en betrouwbaar dier.
Wij hebben heel veel jaar plezier van haar gehad zowel in de sport als in de fokkerij.
Op dit moment is ze nog steeds volop in training en zou je zo een Z proef met haar kunnen rijden. Ik ben zelf meerdere malen alleen met haar op wedstrijd geweest zonder hulp van anderen.
Ze is 100% verkeersmak en vindt buitenritten ook echt leuk om te doen.
Door de jaren heen hebben wij 2 veulens met haar gefokt de Four Legends (foto 10/11) is verkocht naar Spanje en de Merlot (foto 12) is nog bij ons in bezit. In de fokkerij geeft ze duidelijk haar sterke punten door. Ze raakt makkelijk drachtig en heeft beide veulens met weinig moeite op de wereld gezet
Het is een merrie geschikt voor alle type ruiters en zou ook zeker geschikt zijn voor als je de overstap van pony naar paard wil maken.
I.v.m. zwangerschap en het klaar staan van de jongere paarden hebben wij moeten besluiten haar te koop te zetten.
Keuren is ten alle tijde mogelijk (kosten koper)











