kwpn dressuurpaard merrie 10 jaar vos te koop - Hoofdfoto
kwpn dressuurpaard merrie 10 jaar vos te koop - Foto 2
kwpn dressuurpaard merrie 10 jaar vos te koop - Foto 3
kwpn dressuurpaard merrie 10 jaar vos te koop - Foto 3
Bekijk alle foto's
Paarden te koop
Actief
Lina, Dressuurpaard, Merrie, 10 jaar
Prijs op aanvraag

Vraagprijs

0 0

Details

Discipline
Dressuurpaard
Leeftijd
10 jaar
Niveau
L
Geslacht
Merrie
Stamboek
KWPN
Kleur
Vos
Schofthoogte
168

Contact

LA

Laura Engels

Loosdrecht, Noord-Holland

Geplaatst op: November 7, 2026
Laura Engels
Bekijk verkoper

Beschrijving

Met pijn in mijn hart bied ik mijn lieve Lina te koop aan. ❤️

Gegevens

Geboortedatum: 30-05-2016
Geslacht: Merrie
Stokmaat: ca. 1.68 m
Stamboek: KWPN, register STB Ster
* Afstamming: Expression x Oscar

Zes jaar geleden is Lina bij mij gekomen en sindsdien heeft ze altijd aan huis gestaan. In die jaren hebben we samen veel mooie momenten beleefd. Inmiddels ben ik twee keer moeder geworden en merk ik dat ik haar helaas niet meer de tijd en aandacht kan geven die ze verdient. Daarom ben ik op zoek naar een fijn, liefdevol thuis waar ze weer alle aandacht krijgt.

Lina is een paard met een hart van goud. Ze heeft misschien een klein hartje en kan soms wat onzeker zijn, maar ze is ontzettend lief in de omgang en geeft onder het zadel een heel fijn gevoel. Ze heeft wel echt een ervaren, zekere en consequente ruiter nodig die haar duidelijkheid en vertrouwen geeft. Als je haar dat biedt, gaat ze echt voor je door het vuur!

Ze beschikt over drie hele fijne gangen en heeft zeker potentie om verder te komen in de sport. Door tijdgebrek is ze helaas niet veel uitgebracht en heeft ze alleen ervaring opgedaan in de B/L1. Ik denk dat er met de juiste begeleiding, tijd en aandacht nog veel meer uit haar te halen is. Ze verdient een ruiter die het leuk vindt om samen met haar verder te groeien en een mooie band op te bouwen.

Fokkerij

Lina heeft in 2024 een prachtig hengstveulen gekregen. Ze was direct bij de eerste inseminatie drachtig en heeft een ongecompliceerde dracht gehad. Ze is keurig op de uitgerekende datum bevallen.

Gezondheid

Bij aankoop is Lina volledig röntgenologisch gekeurd en goed bevonden. In de zes jaar dat ze bij mij is, heeft ze geen blessures gehad. Herkeuren is uiteraard mogelijk op kosten van de koper.

Een goed thuis staat voorop.

Ik heb absoluut geen haast met de verkoop. De juiste match en een fijn thuis waar Lina gelukkig is, vind ik vele malen belangrijker dan de verkoopprijs. Lina wordt uitsluitend verkocht aan een ervaren ruiter die haar begrijpt en haar de tijd, aandacht en liefde wil geven die ze verdient.

Afstamming

Vader
Expression
Moeder
Daisy
Vader van vader
Vivaldi
STB preferent
Moeder van vader
Melody
STB keur sport preferent
Vader van moeder
Oscar
Moeder van moeder
Hannelore
STB Ster
v.v.v.
Crack C
STB Keur
m.v.v.
Renate Utopia
STB Ster D-OC preferent prestatie
v.m.v.
Vincent
STB
m.m.v.
Ganulda
STB Keur preferent
v.v.m.
Wolfgang
STB Keur
m.v.m.
Berania
STB ster preferent prestatie
v.m.m.
Cabochon
STB Keur
m.m.m.
Ulineke
STB
← Swipe om volledige stamboom te bekijken →

Locatie

Loosdrecht, Noord-Holland, Nederland

🧠 Karakter & Eigenschappen

Eigenschappen

Dressuurmatig getalenteerd
Sociaal met andere paarden
Aanhankelijk bij mensen
Betrouwbaar / eerlijk
Leergierig
Werklustig
Geschikt voor gevorderden

Temperament

Zeer rustig Zeer vurig
Gemiddeld (6/10)

Advertentie informatie

Geplaatst op 7/11/2026
Advertentie ID: 10132518