Leuke merrie met professionele concours ervaring te koop aangeboden rechtstreeks van fokker.
Pamalia is eind 2023 beleerd en vervolgens terug op de weide gegaan. Halverwege vorig jaar is zij opnieuw opgepakt en ook al een aantal keren mee geweest op concours ondertussen.
Ze is licht in de mond en makkelijk te rijden. Ze maakt haar changementen en is fijn aan het been. Ze is niet ril of heet.
Ze zou heel goed tot haar recht kunnen komen bij een ruiter/amazone die bijvoorbeeld net van de pony’s af komt.
Ook maakt het voor haar niet uit of je binnen of buiten rijdt, of een blokje om over het erf. Ze is niet kijkerig.
Ze is volledig röntgenologisch goedgekeurd en de foto’s zijn beschikbaar. Ze heeft goede voeten en een correcte beenstand.
Pamalia is altijd netjes op tijd ontwormt, bekapt en ingeënt. Ook is zij eind 2024 bij de tandarts geweest.
Voor meer informatie, even bellen of whatsapp.