Hierbij bieden wij, onze mooie New Forest ruin te koop aan wegens privé omstandigheden. Blitz is bij ons geboren dus zijn gele geschiedenis is bekend. Om deze reden zijn we dan ook op zoek naar een goed huisje, handelaren hoeven niet te reageren.
Blitz geniet onwijs van aandacht en wil graag voor je werken. Hij wil zich onder het zadel graag showen, maakt een leuk sprongetje, maar vindt buiten rijden ook genieten. Gezien zijn bouw zou hij ook zeker geschikt zijn als gezinspaard, voor bijvoorbeeld moeder en dochter.
Verder is Blitz altijd bekapt, geënt en gezond geweest. Hij is braaf op de trailer, heeft geen eczeem en is in bezit van het New Forest papier. Als veulen heeft hij op de keuring ook een 1e premie behaald. Moeder was tevens kroon preferent en is nog steeds in ons bezit (29 jaar).
Op dit moment wordt Blitz weinig gereden en staat hij veel op de weide waardoor hij niet in top vorm is, maar hem bezichtigen en een rondje rijden is zeker mogelijk. Voor meer vragen, stuur een berichtje!